התחדשות עירונית

התחדשות עירונית הוא שם כללי לתהליך המתרחש באזורים אורבניים שהתדרדרו, תהליך ההתחדשות העירונית בעצם בא לחדש ולשקם את האזור ולהביא אותו לקדמה מבחינה קוסמטית ופונקציונלית.
בשנת 2005 ובעקבות ההתוכנית של המועצה הארצית לתכנון ובנייה, תמ"א 38, נפתחה האופציה לחידוש עירוני ברחבי הארץ. חברת תל-דן פועלת למען ההתחדשות העירונית במרכז תל אביב ובגוש דן, בתמ"א 38 חיזוק החברה מוסיפה דירות חדשות בסטנדרט בנייה גבוה, מבצעת שיפוץ חיצוני כולל למעטפת הבניין תוך הוספת חיפוי חדש ומודרני, משפצת את הלובי הכניסה והגינות, מוסיפה מרפסות ועוד.
בתמ"א 38 הריסה ובנייה או בפרויקטים של פינוי בינוי חברת תל-דן הורסת לחלוטין את המבנה הישן ומקימה במקומו בנייני מגורים חדישים ומעוצבים באופן עדכני עם כל הפונקציות שקיימות בבניינים חדשים לרבות חניות תת קרקעיות, חיפויים משולבים, פיתוח קרקע, חדרי לובי מפוארים ועוד.

תמ"א 38 חיזוק

תוכנית מתאר ארצית 38 (תמ"א 38) היא בעצם תוכנית שיזמה המועצה הארצית לתכנון ובנייה ב2005 ומטרתה היא להגן על בניינים מפני רעידות אדמה.
במסגרת התוכנית בניינים אשר עומדים בקריטריונים ונמצאים בסכנה לרעידת אדמה נותנת העירייה זכויות בניה חדשות על הגג של הבניין בתמורה לחיזוק המבנה נגד רעידות אדמה ושיפוצו שכולל בדרך כלל הוספת מעלית, חיזוקים בדמות ממ"דים לדירות, שיפוצים קוסמטים חיצוניים, מרפסות ועוד. תל-דן יוזמת פרויקטים במסגרת תמ"א 38 חיזוק בראשות אייל אוכמן ובעזרת אנשי המקצוע המובילים בארץ. לצוות המלווה את החברה יש נסיון עשיר ומוכח בפרויקטים של חיזוק מבנים בגבעתיים, רמת גן ותל אביב.

גרים בבית משותף ומעוניינים לקדם פרויקט תמ"א 38?
לבדיקת התכנות על ידי נציגי החברה, אנא מלאו את הפרטים הבאים: